REKLAMA

środa, 1 czerwca 2016

Rejestracja konta PREMIUM ZA DARMO

Rejestracja konta PREMIUM dostępna jest całkowicie za darmo. Z kontem premium użytkownicy zyskują:
  • dostęp do automatycznej analizy formacji cenowych wszystkich spółek i indeksów notowań ciągłych GPW,
  • powiadomienia mailowe o nowych formacjach, zbliżaniu się formacji do poziomów wybicia, o wybiciach oraz o osiągnięciu docelowego pułapu cen,
  • dostęp do historycznych statystyk formacji - skuteczność wybić dla poszczególnych typów formacji, a także prawdopodobieństwo wybicia w górę/w dół z formacji, statystyki ruchów powrotnych i fałszywych wybić,
  • analizę trendu wolumenu podczas tworzenia się formacji oraz informacje o wolumenie wybicia.
Użytkownik, który zarejestruje nowe konto, otrzyma 15 dni dostępu PREMIUM za darmo i bez żadnego zobowiązania w ramach bezpłatnego Okresu Próbnego. Po 15 dniach konto PREMIUM stanie się automatycznie kontem zwykłym, chyba że użytkownik zdecyduje się na przedłużenie ważności abonamentu PREMIUM.
Aby zarejestrować konto nie są potrzebne żadne dane osobowe oprócz adresu e-mail. Proces rejestracji przebiega następująco:
  1. Korzystając z tego formularza użytkownik podaje swój (działający!) adres e-mail, który będzie nazwą konta ATmatix oraz wybrane przez siebie hasło do tego konta. Hasło powinno mieć co najmniej 6 znaków, mogą to być litery, cyfry i znaki specjalne (z wyłączeniem spacji). Nie muszę chyba dodawać, że hasło powinno być trudne do odgadnięcia i znane tylko użytkownikowi konta.
  2. Na podany adres e-mail wyślemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który należy otworzyć, by dokończyć proces rejestracji i w pełni aktywować konto. Jeśli wiadomość nie pojawi się w skrzynce mailowej, należy sprawdzić jeszcze, czy nie została przekierowana do spamu lub do innego folderu w skrzynce odbiorczej (niektórzy usługodawcy kont pocztowych grupują wiadomości w folderach o różnych nazwach, np. "oferty" itp.).
  3. Po poprawnej aktywacji konta możemy zalogować się na formularzu logowania używając danych, podanych w pkt. 1.
Więcej informacji tutaj i w dziale Pomoc.

Zapraszamy do wypróbowania aplikacji ATmatix.
Etykiety: , , , ,

<< Strona główna